Švč. Sakramentas - Šiaulių šv. Jurgio parapija

Švč. Sakramentas

Atgailos ir Eucharistijos sakramentams ruošiami 9 - 10 amžiaus vaikai. Ruošimasis vyksta kiekvienais metais nuo spalio iki gegužės mėnesio. Besiruošiantieji priimti Atgailos ir Eucharistijos sakramentus privalo lankyti pasirengimo sakramentams susitikimus ir sekmadienio Šv. Mišias.

Norintys ruoštis Atgailos ir Eucharistijos sakramentams turi kartu su tėveliais atvykti į pirmąjį bendrą susirinkimą bažnyčioje (kiekvienais metais skelbiamos susitikimų datos bei informuoja mokyklose tikybos mokytojai) ir pristatyti:

1. Registracijos anketą.

2. Krikšto pažymėjimo kopiją (jei nebeturima krikšto pažymėjimo reikia kreiptis į krikšto vietą ir išsiimti pažymą dėl krikšto sakramento).

Mūsų parapijoje I Komunijai ruošiami moksleiviai iš: Juventos, Ragainės, Salduvės, Jovaro, Rasos ir Zoknių progimnazijų, Sauliaus Sondeckio menų ir Sporto gimnazijų.