Sutvirtinimas - Šiaulių šv. Jurgio parapija

Sutvirtinimas

Sutvirtinimo sakramentas yra teikiamas jaunuoliams nuo 14 metų. Ruošimasis vyksta kiekvienais metais nuo spalio iki gegužės mėnesio. Besiruošiantieji priimti Sutvirtinimo sakramentą privalo lankyti pasirengimo sakramentams susitikimus ir sekmadienio Šv. Mišias.

Norintys ruoštis Sutvirtinimo sakramentui turi kartu su tėveliais atvykti į pirmąjį bendrą susirinkimą bažnyčioje (kiekvienais metais skelbiamos susitikimų datos bei informuoja mokyklose tikybos mokytojai) ir pristatyti:

1. Registracijos anketą.

2. Krikšto pažymėjimo kopiją (jei nebeturima krikšto pažymėjimo reikia kreiptis į krikšto vietą ir išsiimti pažymą dėl krikšto sakramento).

3. Pirmosios Komunijos pažymėjimo kopiją (jei nebeturima I Komunijos pažymėjimo reikia kreiptis į I Komunijos priėmimo vietą ir išsiimti pažymą dėl I Komunijos.

Mūsų parapijoje Sutvirtinimo sakramentui ruošiami moksleiviai iš: Juventos, Ragainės, Salduvės, Jovaro, Rasos ir Zoknių progimnazijų, Sauliaus Sondeckio menų ir Sporto gimnazijų.